Erilised sündmused Villa Müllerbeckis

Villa Müllerbeckis saavad kokku väärt asukoht, kaunis loodus, tähelepanelik teenindus, hoolikalt valitud restoranimenüü ja õdus interjöör – kõik vajalik, et muuta viibimine meie juures eriliseks. Meil on rõõm kõike seda Teiega jagada.

Majutus Villa Müllerbeckis

Villa Müllerbeckis on 23 eriilmelist numbrituba kokku 51-le ööbijale, kuid vajadusel on võimalik tubadesse lisavoodeid paigutada. Kokku mahutab Villa Müllerbeck koos lisakohtadega ööbima 69 külalist. Suurematel gruppidel on võimalik ööbida ka teistes Otepää majutusasutustes, mis jäävad 1,5 km raadiusse.

Villa Müllerbecki numbritoad on hubased ning mugavad. Paljudes tubades on terrass, saun ja vann. Kõiki meie öömajalisi ootab hommikul rikkalik hommikusöök, mida ilusa ilma korral saab nautida ka hommikupäikeselisel terrassil.

Restoran Villa Müllerbeckis

2017. aastal laiendasime restorani ja nüüd mahutab see kuni 100 külalist ning jääb veel ruumi tantsuplatsikski. Restorani interjööri oleme lahendanud skandinaaviapärastest heledates ja rahulikes toonides. Restoranist pääseb otse avarale terrassile, kus saab järvevaate taustal nautida päikeselist hommikusööki või hubast vastuvõttu.

Köök Villa Müllerbeckis

Meie peakoka Tamur Voore käe all töötab köögimeeskond, kes on valmis pakkuma Teie külalistele nii suupisteid kui viimse detailini läbimõeldud roogasid, mis virgutavad meeli ja pakuvad erilisi elamusi ka nõudlikumale maitsele. Loomulikult kasutame parimat tooraineit ja võimalusel eelistame alati kodumaist. Puhas armastus toidukunsti vastu inspireerib meid nii toitude valmistamisel kui serveerimisel.

Võib öelda, et minu kokatee hakkas juba väga varakult. Mäletan väga hästi, kuidas olles 7-8 aastane, meeldis mulle teha „katseid“, igasuguseid erinevaid asju kokku segades, lootes, et juhtub midagi vinget. Muidugi vanematele see väga meeltmööda ei olnud, kui köögi uues kausis oli kokku segatud jahu, pastapliiatsi tint ja valgendaja. Siiamaani meeldib mulle katsetada uusi tehnoloogiaid ja proovida uusi maitseid värske ja võimalikult kodumaise toorainega. Minu kõige suurem rõõm tehtud tööst on klientide säravad silmad, kui toit lauale kantakse. Mul on hea meel, et mul on võimalik toiduga rõõmu valmistada inimeste erilisteks sündmusteks.

Tamur Voore

Meie lugu

Avasime külalistele uksed 2011. aastal. Hotellina tegutses meie villa kuni 2016. aasta lõpuni. Sellesse aega mahtus mõndagi erilist: romantikapakette, kontserte, telesalvestusi ja teatrielamusi.

2017. aasta kevadel laiendasime restorani, terrassi ja parklat, et olla valmis senisest suuremate gruppide vastuvõtmiseks. Kui soovite korraldada erilist sünnipäeva, pulmapidu, firmaürituse või -seminari vähemalt 20-le inimesele, olete teretulnud privaatsesse Villa Müllerbecki, kus Teid ootab tasakaalukas skandinaaviapärane interjöör, hea teenindus, hoolikalt valitud restoranimenüü ja ainulaadne Lõuna-Eesti kuppelmaastik.

Villa Müllerbeck enne renveerimist.